Hakkımızda

Hakkımızda

Türk ayakkabı sektörünün katma değerli ihracatına ve gelişimine katkı sunmak için kurulan EKS Fuarcılık, Eksposhoes markasıyla 2015’ten bu yana Türk ayakkabı sektörünü uluslararası alım heyetleriyle ve küresel ayakkabı sektörünün oyuncuları ile biraraya getiriyor. 30 yılı aşkın süredir sektöre fuarcılık anlamında hizmet veren profesyoneller tarafından kurulan EKS, sadece Türkiye’de değil, dünyada ses getirmeye başlayan Eksposhoes Ayakkabı Moda Saraciye Fuarı ile her geçen yıl güçlenerek yoluna devam ediyor. Yönetim olarak Eksposhoes’a sadece fuar olarak değil, ‘Türk ayakkabı sektörünün ihracat ve ticaret platformu’ olarak yaklaştık. Bu yaklaşım, ayakkabı sektörünün bize sermaye kazandırmasından çok ‘Güven’ duymasına yol açtı.

Her yıl yaklaşık 120 ayakkabı üreticimizi hemen her kıtadan 1.500 yabancı iş insanı ile biraraya getirmeye ve 1 milyar doları aşan ayakkabı ihracatının kesintiye uğramadan artmasına katkı vermeyi aralıksız sürdürmeye yılmadan devam edeceğiz.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com