Fuar Kuralları

Sayın Katılımcımız
Hep birlikte dayanışma içinde, yoğun emek harcayarak hazırladığımız bu büyük organizasyonunun en verimli şekilde gerçekleştirilebilmesi ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, fuar zamanı ve boşaltma zamanı aşağıda belirtilen hususlara uymanız çok büyük önem taşıyacaktır! Göstereceğiniz ilgi ve duyarlılık için şimdiden teşekkür ederiz.

FUARDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULAR
•    Fuar 16 Nisan Salı – 19 Nisan 2024 Cuma günleri arasında PULLMAN KONGRE MERKEZİ’nde düzenlenecektir.
•    Fuar ziyaret saatleri 10.00 – 20.00 arasındadır. Firma görevlileri için salonlara giriş saati 09.00 dur. Ziyaretçiler ise saat 10.00’ dan dan itibaren salonlara alınacaktır. 
•    Standınızda görevli tüm personelin ( firma yöneticileri dâhil ) yaka kartlarını takması gerekmektedir. Özellikle fuar girişlerinde, güvenlik noktaları ve turnikelerden geçerken görevlilere gösterilmesi gerekmektedir. Yaka kartı taşımayan görevliler saat 09.00 da fuar alanına alınmayacaktır.
•    Fuar alanı 24 saat Organizatör güvenlik görevlilerince gözetilmektedir. Ziyaret saatleri içinde standınızın iç güvenliği firmanız sorumludur.
•    Akşam kapanış saatinden sonra boş kalan standlarınızda çanta, portföy, bilgisayar ve şahsi eşyalarınızın emniyete alınması önemle hatırlatılır.
•    Fuarın açık olduğu günlerde akşam kapanış saati olan 19.00’dan sonra firmaların kendi imalatları dahi olsa, ürün çıkarmaları yanlış anlamaya sebebiyet vermektedir. Fuar alanından ürün çıkarmak isteyen firmaların, taleplerini saat 18.30’a kadar EKS Fuarcılık ofisine iletilerek, yazılı izin belgesi almaları gerekmektedir.
•    Koridorların temizliği görevli personel tarafından yapılmaktadır. Standınız iç temizliği firmanıza aittir. Güvenlik gereği görevli temizlik personeli stantlara girmemektedir. Çöplerinizi sadece akşam fuar kapandıktan sonra (kalın çöp poşetinde, ağzı bağlı ve dökülmeyecek, sıvı sızdırmayacak şekilde) standınızın önüne koridora çıkarmanız halinde personelimiz tarafından alınacaktır.
•    Fuar esnasında koridorlara ürün konması kesinlikle yasaktır.
•    Fuar esnasında diğer stantlardaki firmaları rahatsız edecek şekilde gürültü etkinliği izin verilmeyecektir.

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com